Rekomendacje

Baner1

test interhandler

 


 


Brendon Powerwashers jest jednym z największych brytyjskich producentów wysokociśnieniowych myjek spalinowych do najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle, począwszy od czyszczenia maszyn budowlanych, a kończąc na skutecznym usuwaniu graffiti 

więcej... 

 
Pośrednik Budowlany 4/2012 (98) Maszyny Budowlane 3/2012
Lub pobierz plik:

Plac Budowy Sp. ZOO
Pośrednik Budowlany

Dwumiesięcznik o maszynach, narzędziach i sprzęcie budowlanym ukazujący się od 1996 roku, dostępny wyłącznie w prenumeracie. Źródło wiedzy o nowościach na rynku, publikuje relacje, reportaże i prezentacje z polskich i zagranicznych placów budowy. Wyposażenie naszych dziennikarzy to dyktafon, aparat i ...kalosze!

Maszyny Budowlane

Jedyny na rynku dwumiesięcznik o serwisie i eksploatacji, poświęcony problemom codziennej obsługi, napraw, doboru części zamiennych, komponentów.
Przydatny, a nawet niezbędny dla każdego użytkownika maszyny. Kolportowany bezpłatnie. Dostępny wyłącznie w prenumeracie.

posbud TVFilmy o maszynach i pojazdach budowlanych!

Z kamerą docieramy wszędzie tam, gdzie mogą pracować maszyny. Pokazy, imprezy, targi, rozmowy, prezentacje maszyn i narzędzi, place budowy – słowami po prostu nie da się opisać tego, co pokazujemy na filmach.